Menü
Feyza Nur Özdemir

Feyza Nur Özdemir Sınıf Öğretmeni fozdemir@fideokullari.k12.tr

7 Haziran 1995’te Trabzon’da doğdu. 2014 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesinde Sınıf Öğretmenliğine başladı. Erzurum’da iken “Drama Temelli Özgüven Atölyesi” ile eğitim alanında kendisine fayda sağlayacak atölye çalışmalarına katıldı. Daha sonra yatay geçiş ile Karadeniz Teknik Üniversitesinde 2. ve 3. Sınıfı tamamladı. Bu sırada “Müzik ve Hareket Eğitiminin derslere olan etkisi ile ilgilenmeye başladı ve çeşitli seminerlere katıldı. Öğrenciliği boyunca bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer aldı. Son sınıfı ise “Farabi Değişim Programı” ile Marmara Üniversitesinde tamamladı.

Lisansının son senesinde Doğa Koleji “Teacher Trainee” programına dahil oldu bu program ile "Farklılaştırma Stratejileri”, “Sınıf içi İletişim” gibi bir çok alanda eğitim aldı. 6 ay boyunca hem öğrenciliğe devam etti hem de stajyer öğretmen olarak çalıştı. Mezuniyetinin ardından Doğa Kolejinde öğretmenliğe başladı. Daha sonra Yönder Okullarında çalıştı. Bu sırada PYP, STEM, WEB 2.0 Araçlarını Tanıma ve Arttırılmış Gerçeklik alanlarında bir çok hizmet içi eğitim aldı. Meslek hayatı boyunca öğretmenliğine ışık olabilecek seminer, eğitim ve projelerde olmayı seviyor ve öğrenmenin her zaman sürekliliğine inanıyor.

Hayattan keyif aldıkça insanın kendisini ve hedeflerini çok daha kolay gerçekleştireceğini düşünüyor. Yüzmeyi ve denizaltı yaşamını gözlemlemeyi, bisiklet sürmeyi, araba kullanmayı, seyahat etmeyi, dans etmeyi ve kitap okumayı çok seviyor. Pilates ve yürüyüşe vakit ayırıyor.

Fide Okulları Süreyyapaşa Kampüsünde Sınıf Öğretmeni olarak görev yapıyor.