Menü
Ayşe Duygu Çaylı

Ayşe Duygu Çaylı Psikolojik Danışman acayli@fideokullari.k12.tr

1992 yılında İstanbul'da doğdu. 2010 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde başladığı lisans eğitimi süresince çocuklarla temasta bulunabileceği pek çok sivil toplum kuruluşunda gönüllü çalışmalara katıldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen "Geç Değil" projesinde görev aldı. Bir yandan da Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Çocuk ve Ergen Servisi ve Polikliniğinde staj deneyimi edindi.

Mezuniyetinin hemen ardından özel okullarda psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanında çalışmaya başladı ve aynı zamanda Yıldız Teknik Üniversitesinden Pedagojik Formasyon eğitimi aldı. Rorschach ve Projektif Testler Derneğinde Rorschach ve TAT eğitimini, İstanbul Üniversitesinde CAS testi eğitimini, İÇEPPD'de Çocuk ve Ergen Psikoterapisi Formasyonu 1. Modül eğitimini tamamladı. Klinik Psikoloji alanında lisansüstü eğitimine ve İFTİ Psikoterapi Aile ve Çift Terapisi eğitimine devam ediyor.

Müzik dinlemekten çok keyif alıyor, yalnızca duyarak değil aktif bir dinleme eylemiyle müzikal iletişime katılmaya çalışıyor. Psikanalize dair okumalar yapıyor ve İstanbul Psikanaliz Derneğinin etkinliklerini yakından takip ediyor.

Fide Okulları Süreyyapaşa Kampüsünde Psikolojik Danışman olarak görev yapıyor.