Menü
Deniz Çavuşoğlu

Deniz Çavuşoğlu Sınıf Öğretmeni dcavusoglu@fideokullari.k12.tr

İstanbul Üniversitesi mezunu, Üstün Zekalılar Öğretmeni. Aynı zamanda Go & Strateji  Eğitmeni, Zeka & Akıl Oyunları Eğitmeni ve FPS ​ (Future Problem Solving)​ Koçu.

2009 yılından itibaren çeşitli kurumlarda öğretmenlik, yöneticilik ve danışmanlık  görevlerinde bulundu. İstanbul ve İzmir'de çeşitli kurumlarda Renzulli'nin Okul Geneli  Zenginleştirme Modeli'ne (SEM) uygun yetenek atölyeleri kurdu. Zenginleştirme,  Farklılaştırma, Oyun ve Oyunlaştırma alanlarında seminer ve öğretmen atölyeleri  yaptı. Anasınıfı, ilkokul, ortaokul, lise, üniversite ve yetişkinler dahil tüm yaş gruplarına;  "Go ve Strateji", "Düşünme Becerileri", "Yaratıcılık", "Eleştirel Düşünme", "Zeka & Akıl  Oyunları", "FPS ​ (Future Problem Solving)​ , "Zihin Oyunları", "Kriminoloji", "Kriptoloji",  "Matematik Dedektifleri" gibi zenginleştirme dersleri verdi. 

Çocuklar için Matematik, Yaratıcılık ve Düşünme Becerileri kitapları yazıyor. İstanbul Go  Okulu'nda go eğitmenliği ve hakemliğine devam ediyor. Sinema ve edebiyat ile  ilgileniyor. Kimsenin okumadığı ve daha sonra yayımlanmamak üzere tozlu raflara  kaldırılmış ehemmiyetsiz öyküler ve senaryolar yazıyor.  

Fide Okulları Süreyyapaşa Kampüsünde Sınıf Öğretmeni olarak görev yapıyor.